Szukam 5 osób, które chcą rozwijać edukację muzyczną w Polsce w oparciu o system, który pozwoli im zarabiać 10 000 zł / msc w ciągu 90 dni!

Zarabiaj na pasji na swoich zasadach, 

robiąc to co kochasz.

DLA KOGO:

✅ Dla Edukatorów - Chcesz zarabiać na Edukacji Muzycznej i działać na swoich zasadach, ale nie masz dużego kapitału do zainwestowania i nie wiesz jak zacząć, żeby pójść na swoje.

✅ Dla Profesjonalnych Muzyków - Jesteś aktywnym znanym muzykiem i masz ogromną wiedzę, ale brakuje Ci czasu, żeby zaczynać coś samemu od zera.

✅ Dla Początkujących Muzyków - Jesteś muzykiem, który chce się utrzymywać z grania i szukasz dodatkowego źródła dochodu.

✅ Dla Przedsiębiorców - Masz doświadczenie biznesowe i chcesz otworzyć miejsce z pasją, masz kapitał do zainwestowania i chcesz mieć pewny zwrot z inwestycji.

✅ Dla Osób nie związanych z muzyką - Chcesz zacząć budować biznes oparty na edukacji muzycznej, który może działać bez Ciebie na autopilocie, a Ty możesz go doglądać z dowolnego miejsca na świecie. 

Jeśli chcesz zacząć budować swoją niezależność finansową opartą o edukację muzyczną to jesteś w dobrym miejscu. 

Wyznajesz podobne wartości?

Jakie rezultaty możesz mieć w ciągu 6 Mac?

✅ Twoją siedzibę szkoły perkusyjnej, która generuje od jednej sali przychody na poziomie  10 000 zł / msc.

✅ know-how I system prowadzenia szkoły, który może działać bez Ciebie.

✅ szkolenia i finansowe wsparcie od najlepszych edukatorów i praktyków biznesu. 

✅ kontakty i dostęp do sprzętu od znanych marek

✅ ochronę prawną i księgową, pomożemy Ci z formalnościami i mamy zespół, który może zająć się sprawami urzędowymi za Ciebie. 

Ja miałam wiele obaw przed startem:

  • jak bez wykształcenia muzycznego mogę uczyć innych
  • jak w tak młodym wieku zakładać szkołę perkusyjną jak cały czas czułam, że przede mną wiele do nauki i nie jestem wystarczająco dobra
  • jak ogarnąć sprawy formalne i księgowe, które były dla mnie przerażającą zagadką
  • jak utrzymać klientów, kiedy koncertując mój kalendarz zmieniał się z dnia na dzień

Na szczęście znalazłam sposób jak pokonać te obawy i działać. Tobie też w tym pomogę.

DLACZEGO CI TO PISZĘ?

 Mi w życiu wiele osób pomogło i mam głębokie przekonanie, że to co wiem, może pomóc wielu zdolnym edukatorom, twórcom czy pasjonatom.

Długo się zastanawiałam, czy dzielić się tą wiedzą z innymi.  Od 5 lat jestem na perkusyjnej emeryturze i wychowuję swoich dwóch synów. Nie muszę nic zmieniać w swoim życiu, ale wiem, że to co działa u nas może realnie zmienić życie wielu osób.

.